Aktualne trendy zmian modeli operacyjnych SSC /GBS

Modele operacyjne centrów usług wspólnych wciąż ewoluują, a transformacja biznesowa wpisała się na stałe do katalogu zadań kadry zarządczej organizacji typu SSC /GBS. Nowe technologie oferują możliwości, o których jeszcze niedawno mogliśmy jedynie marzyć. Żeby je wykorzystać, trzeba się dobrze przygotować – obrać jasny cel, pozyskać odpowiednie kompetencje, ustrukturyzować procesy, zabezpieczyć infrastrukturę i dane. I patrzeć uważnie co nowego przynosi każdy dzień – umiejętność adaptowania się do zmian i korzystania z dobrodziejstw cyfrowego świata może decydować o sukcesie lub porażce.

Zapraszamy do Akademii Rozwoju!

W dzisiejszej tak szybko zmieniającej się rzeczywistości biznesowej, aby odnosić sukces, firmy zmuszone są elastycznie reagować na zindywidualizowane potrzeby rynków oraz swoich klientów. To dostosowanie oznacza w praktyce nieustanny rozwój, który może przyjmować bardzo rożne formy. Najbardziej oczywistą jest realizacja nowej inwestycji, ale też – i to scenariusz coraz częściej wybierany przez firmy – organiczny wzrost lub reinwestycje w dotychczasowej lub nowej lokalizacji. Rozwój może też jednak oznaczać częściową lub całkowitą zmianę dotychczasowego modelu biznesowego poprzez transformację i optymalizację, ale też outsourcing części nie-kluczowych procesów.

Śniadanie biznesowe 4Synchronicity & Edicom

Looking for ideas?

Zapraszamy na śniadanie biznesowe organizowane przez 4Synchronicity i Edicom!
Wydarzenie poświęcone jest efektywnym wdrożeniom rozwiązań optymalizacyjnych i automatyzacji procesów biznesowych i przeznaczone dla sektora Centrów Usług Wspólnych.
Spotkajmy się 21 listopada w warszawskim hotelu H15.

Wiktor Doktór o 4Synchronicity

Wiktor Doktór jest jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych ekspertów branży BSS (Business Support Services). Jako prezes grupy Pro Progressio zajmuje się szeroko pojętą promocją sektora nowoczesnych usług dla biznesu (Centra Usług Wspólnych, outsourcing procesów BPO, usługi badawczo-rozwojowe R&D). Jest także współtwórcą portalu internetowego OutsourcingPortal oraz dwumiesięcznika Outsourcing&More, a ostatnio nagrywa podcasty związane z tematyką branży.

Wystąpienie Mariusza Szałaja na Uniwersytecie SWPS

Kim jest sprawny lider? I czy w każdej kulturze będzie on postrzegany tak samo? Czy wykształcenie osobowości lidera jest możliwe? A jeśli nie, to czy wiedza i umiejętności wystarczą, aby być dobrym przywódcą? Czy kompetencje „twarde” są ważniejsze od „miękkich”? Jak zarządza się dużymi międzynarodowymi zespołami?

Strony

Ładuję ...