Joanna Manikowska dołącza do 4Synchronicity!

Joanna będzie odpowiedzialna za rozwój obszarów biznesowych, komplementarnych ze strategicznymi założeniami 4Synchronicity, jak również będzie dbała o budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych.

Mapowanie procesów biznesowych

VSM

Podczas optymalizacji działań przedsiębiorstwa należy sięgać po różnorodne narzędzia, które pozwolą na właściwe określenie obszarów koniecznych do zmiany w cyklach produkcyjnych, a także wdrożenie potrzebnych działań. Jedną z takich metod jest mapowanie procesów biznesowych.

 

CFO i finanse 4.0 – inteligencja w cyfrowych czasach

31 maja na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych odbyła się konferencja "CFO i finanse 4.0 - inteligencja w cyfrowych czasach" zorganizowana przez Klub Dyrektorów Finansowych Dialog. 4Synchronicity, jako partner tego wydarzenia, reprezentowany był przez Mariusza Szałaja.

Czy tworzenie Centrów Usług Wspólnych ma sens?

Czy tworzenie Centrów Usług Wspólnych ma sens? Jeśli tak, to kiedy i jak to robić? Jak przygotować się do tego projektu?

Między innymi na te pytania odpowiedział Mariusz Szałaj podczas wystąpienia na konferencji "Finanse w cyfrowych czasach. Digital CFO" zorganizowanej przez Digital Finance Excellence na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zapraszamy do zapoznania sie z pełnym nagraniem pod tym linkiem

Centralizacja procesów biznesowych. Migracja do CUW - Artykuł w Digital Finance Excellence

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym artykułem Grzegorza Kubery z Digital Finance Excellence o centralizacji procesów biznesowych. Wśród ekspertów między innymi Mariusz Szałaj, który mówi o motywach podjęcia decyzji o budowie Centrum Usług Wspólnych i najczęściej popełnianych błędach w tego typu projektach. 

Oto kilka najważniejszych fragmentów:

Strony

Ładuję ...